לכולנו יש תשוקה, אנחנו פשוט לא יודעים לעתים להחזיק אותה בכוח. מי שיודע לגייס את התושייה כך שהוא יוכל לדעת להציג את התשוקה, הרבה יותר קל לקבל את הפרויקטים שלו.

וורן באפט, אחד המשקיעים הגדולים ביותר בעולם והמעסיקים הגדולים ביותר בצפון אמריקה, אמר כי הוא מחפש 4 דברים בבעל עסק לפני שהוא משקיע: מודיעין – לא בהכרח אקדמי יושרת מוצגות בליבה שלהם, יושר אנרגיה, יכולת לעבוד על בעיות ו PASSION, בתמציתיות יכולת להתגבר על השליליות שקיים בכל עסק.

תשוקה יכולה להיות מתוארת כתחושה חזקה של התלהבות או התרגשות למשהו. כאשר הלהבה הזאת נמצאת בתוכך היא מציתה את היכולת למשוך ולרגש אנשים אחרים, אשר באופן בלתי נמנע מושך יותר תשומת לב, ועם תשומת לב זו מגיעים הזדמנויות תמיכה וצמיחה.

כל עסק או ארגון גדול התחיל עם לפחות אדם אחד שהיה לו חזון, אמונה ותשוקה לראות את הרעיון עד הסוף. לכל אחד מאתנו יש את התשוקה הפנימית שלנו רק שאנחנו מחכים לסיבה מספיק חזקה כדי לשחרר את זה.

אני ממליץ לכל אחד ואחת שקוראים מאמר זה – לא לחכות, אל תהססו לממש את השריר הפנימי הזה. אם לא מלבה אותו מדי פעם, הלהבה הולכות ונעלמת. במקרה זה הדרך היחידה להצית מחדש להבה זאת, היא על ידי האש של אחר.

לכולנו יש את הלהבה הפנימית שלנו שאנחנו יכולים להדליק בכל פעם שאנו בוחרים. גייסו אנשים שמתלהבים מהפרויקט הנוכחי שלכם, אל תתאכזבו במידה ואנשים לא יקבלו את הרעיון שלכם בצורה מוחלטת, אל תשכחו להאמין 100% בעצמכם וביכולות שלכם. הציתו את האש שיכולה להתפשט ותתפשט בסביבה הנכונה. אל תעזו להיות אחד מאותם אנשים שיושבים ומחכים כל חייהם לעקוב אחרי רעיונות של מישהו אחר. אל תשכחו להתרגש ולהראות קצת תשוקה לחיים שלכם ולפרויקטים שלכם ולצוות שלכם ולחברה שלכם.

אולי יום אחד התשוקה שלך היא שתצית את הלהבה ותביא את הרעיונות שלך לביצוע. אם אתם לא עושים שום דבר שיכול להשפיע על האנשים להתלהב מהרעיונות שלכם ולא מפעילים את מעגלי ההשפעה שלכם במעגלים הקרובים שלכם, אתם מפסידים ולא יכולים לגרום לתשוקה שלכם להתקיים.

כל אחד נהנה להיות סביב אדם עם תשוקה ולכן כדאי להיות אדם נועז, אמיץ,  חזק ולכו על זה היום!

מדוע לא לשתף את פרויקט התשוקה שלכם איתי? אשמח לשמוע מכם.