אימון לארגונים

בגלל שכל עובד משפיע – חלק חשוב מאוד מההוויה הארגונית הוא הגיבוש וחיזוק הקשר שבין העובד ומשפחתו, לבין החברה.

אנחנו חייבים להשקיע בכך מאמצים ומשאבים רבים. ולכן השאלה היא איך אנחנו עושים את זה ולמה נראה לנו שזה טוב עבורנו?

כדי שעובד יהיה מחובר לארגון הוא צריך לחוש שלושה דברים:

  1. שהמנהל שלו מחבר אותו באמת למה שקורה בארגון.
  2. שהוא זוכה לשמוע בתוך הארגון את כל הדברים החשובים באמת (גם תהליכים מורכבים ומאתגרים, הוגנת ואמפטיות לעובד).
  3. שהוא יכול להשפיע, מקשיבים לו ומשפרים את מה שצריך לשפר ושמחה בלב להגיע כל יום למקום עבדתו.
  • אתר “הכי פתוח שיש” מאפשר לכל עובד, מבלי להזדהות, לשאול כל שאלה העולה על דעתו ולקבל עליה תשובה מלאה בתוך 72 שעות
  • תהליכים קבועים של משוב והערכה לעובדים – תהליכים אלה מתקיימים במספר מישורים: סקר עמדות ארגוני שנתי, סקרי שותפים ותהליך הערכת עובדים.
  • מוניטור חודשי – מהווה כלי לבדיקת “מד הדופק” הארגוני ולבדיקת שביעות רצוןהעובדים שלנו מדי חודש. כל המידע שנאגר בסקרים הללו מכוון דרך המנהלים לתהליכישיפור, שימור והקשבה.

פורטל ארגוני

מהווה כלי תקשורת מרכזי. הפורטל נוח, זמי ןומזמין, והוא מתעדכן באופן יומי בנושאים, כמו: ההוויה הארגונית, פעילויות מרכזיותבארגון, מסרים מהמנכ”ל וההנהלה וכן כל המידע הנדרש לעובד מכרזים פנימיים, חומריהדרכה, תהליכי עבודה, ספר טלפונים עם תמונות העובדים, הטבות לעובד ולבני משפחתו ועוד… ברור שעובד שחושב שטוב להיות לקוח של הארגון, ייהנה מעבודתו וייתן גם שירות מצוין. לכן, צריך להקפיד להעביר לעובדים מסרים בתדירות גבוהה. תקשורת זו עוזרת לעובדים להכיר היטב את מדיניות החברה, ההחלטות שנקבעות והמהלכים העסקיים שהחברה מבצעת.

אימון לשינוי אורח חיים בארגון

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות האישית והחברתית בתחומי המזון, הבריאות והספורט בכלל. ברחבי העולם כיום ישנם מיליוני אנשים המבצעים פעילות גופנית כלשהי במסגרת עבודתם ושינוי חד במרכיבי המזון. מלבד תרומתה הבלתי מוטלת בספק לבריאותו הגופנית והנפשית של העובד ידוע גם כי פעילות גופנית תזונה נכונה, עוזר בגיבוש לשיפור חברות הרמוניה והפחתת מאבקים פנימיים, שיפור תנאים, תחושת שייכות והתייחסות וע”י כך הגברת תפוקתו ותרומתו האישית למקום העבודה. אימון לשינוי אורח חיים בארגון מתחיל בשינוי המטאלי של האדם או הקבוצה שפועל בארגון כבעל חברה או מנהל בארגון, חשוב לזכור כי המשאב החשוב ביותר הם העובדים. אנו רוצים כי העובדים יהינו ממקום עבודתם ויביאו את עצמם לתת את המרב בכל יום. עידוד העובדים לשפר את כושרם הגופני ולאמץ אורח חיים בריא ופעיל יתרום לחברה או לארגון בדרכים רבות.

כל-כך הרבה מחקרים הוכיחו שעובד מרוצה הוא עובד טוב. השאיפה שלנו ליצור שביעות רצון אצל העובדים היא אגואיסטית. עובד מרוצה אינו מוטרד מכל מיני גורמים, ולכן הואתורם יותר ומהווה חלק בהצלחה של החברה. אתה מקבל כגוף כלכלי תמורה מלאה”. במחקרים שנעשו ברחבי העולם הוכח כי האימון העסקי תורם ל ROI לפי שלושה מהתפוקה הרגילה שאנחנו רגילים.


אני מציע מגוון אפשרויות לפיתוח ואימון: פיתוח מנהלים, שיפור מיומנויות אימון להצלחה לאנשים בארגונים ועוד. 

אני בעל ניסיון של כ-30 שנה בתפקידים בכירים הכוללים ניהול והפעלת מערכי שירות, שיווק ומכירות איתור פתרונות יצירתיים הן ברמת האסטרטגיה העסקית והן ברמות היישום הטקטי היומיומי. 

כמו כן אני מביא עימי ניסיון רב באימון עסקי וקריירה קידום עסקי, ניהול משאבים, ניהול עובדים, איזון עסקי, ניהול משא ומתן, קידום בקריירה, מציאת עבודה, כתיבת קורות חיים, לשינוי דרכי תקשורת לקויים, מימוש עצמי והצלחה עסקית.כל זאת תוך הקשבה ואבחון ברמה גבוהה, יכולת ניתוח וליווי תהליכים. 

דילוג לתוכן