שאלות ותשובות

1. שמנתי מאוד איך יוצאים מזה?

ת. מספר השיטות המיועדות להפחתת משקל רב ביותר: משיטות משלבות טיפול תרופתי, דרך קיצורים וקיצוצים במערכת העיכול ועד לצום. אין דיאטה שתהיה אפקטיבית מספיק אם היא נבחנת בטווח הקצר. המדד להצלחת דיאטה הוא התוצאות לטווח הארוך. הצלחתה של דיאטה נמדדת בעיקר באי ההזדקקות לדיאטה חוזרת מאוחר יותר בחיי האדם, ובשמירה על משקל תקין.
בשיטתCDF שפיתחתי תכלו לרדת במשקל לתמיד.

2.מה עושים התחלתי תפקיד חדש והפחד אוחז בי?

ת. התבונן באפשרויות הלמידה שמעניק/ה לך התפקיד זה. איזה מיומנויות חדשות ניתן לרכוש בו? מה אפשר ללמוד מן האנשים הסובבים אתכם/ן? הסתכל/י על תפקיד חדש כעל הזדמנות לפתוח דלת חדשה, תן לעצמך הזדמנות ללמוד כמה שיותר, באימון עצמו נוכל לגלות יחד את החסמים שגורמים לכם לפחד, ביחד לומדים איך לעקוף ולהשתחרר מהפחד ולהצליח..

3.הפוטנציאל שלי לא ממומש?

ת. באימון אישי נוכל לפתוח ערוצים חסומים

למקד מטרות , לגרום לחשיבה חיובית יותר המאפשרת לנו לממש את הפוטנציאל מציאות החיים המורכבת הופכת ברורה יותר, מסודרת יותר, והמורכבות שבה הינו אינה מאיימת או מכבידה כבעבר.

אשמח לעזור

4.עד היום התגלגלתי חייתי ללא מטרה?

ת. בהחלט, באימון תרכש/י כלים בהם תוכל/י להשתמש בכל תחום של חייך. כלים אלו יספקו את היכולת שלך ליצור מציאות חדשה ולהוביל לפריצות דרך. למצוא את החזון והמטרות ולהתמקד בחיים.

5.מה עושים אני בתקופה של חוסר שביעות רצון כללי?

ת. חוסר שביעות רצון נובע בדרך כלל מדילמה שאנחנו נתקלים בה מידי פעם, במהלך חיינו ניתן לפתור אותה לפעמים לבד, אם מצליחים לזהות את הבעיה. באימון אישי ניתן לפתור את בעיית הדילמה. בכל אחד ואחת טמון הכוח להחליט על הדרך בה הוא רוצה לחיות את חיו.
כל התשובות לשאלות שאת/ה שואל/ת את עצמך את/ה יכול/ה למצוא בתוכך.
אם את/ה רוצה באמת לשנות. אם ברצונך להקשיב ללבך ולתת לרצונות שלך להוביל אותך.

6.אני יודע שאני צריך לעשות שינוי אבל לא ברורה לי המטרה?

ת. ברגע שאנחנו יודעים שיש לנו צורך לשינוי ולא ברורה לנו המטרה, רצוי לעבור אימון אישי שיוכל להבהיר לנו את החזון והמטרה אליה אנחנו רוצים להגיע. אחד הדברים אשר מאפיינים את עולם האימון הינו העבודה מתוך מכוונות לתוצאה.

כאשר המאומן מגדיר מראש את התוצאה שהוא מעוניין להשיג, היא משמשת לו כמגדלור המאיר לו את הדרך ועוזרת לו לבחון

האם הוא בדרך או לא, מה מקדם אותו ומה מונע ממנו להתקדם.

לכן, קביעת מטרות באימון הוא אחד הבסיסים החשובים ביותר להצלחת תהליך האימון, אם לא החשוב ביותר.

העובדה שרוב בני האדם מתקשים בקביעת מטרות ויעדים והשגתם, מעידה על כך שכנראה אין זה פשוט כלל וכלל. היא גם מראה שלהזיז אדם ממקומו ומצבו הנוכחי אל המקום שבו הוא רוצה להיות, זו עבודה יותר מעמיקה ממה שרואים על פני השטח.

אשמח לעזור שמואל הנדלר 052-2253838
shmuelhn@netvision.net.il

דילוג לתוכן